Born Adolf (1930 - 2016) Krysař rušící noční klid,
Pořadové číslo: 13
barevná litografie, papír
40 x 25 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: ABorn
Vyvolávací cena: 15.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 15.000 Kč
Grafik, malíř, filmový výtvarník. Studoval na Vysoké škole um. prům. a Akademii v.u.(Prof. Pelc). Od roku 1958 vystavoval, samostatně od roku 1959 (Mladá fronta), v zahraničí od 60. let. Jeho grafická tvorba, často působící groteskně, je již po dlouhá desetiletí vyhledávaná a sběratelsky ceněná, stejně tak i jeho kresby a občasná volná tvorba.