Büchtger Robert (1862 - 1951) Zimní krajina,
Pořadové číslo: 26
olej, plátno
80 x 94,5 cm
Značeno:
značeno vlevo dole: Rob. Büchtger.
Vyvolávací cena: 9.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 9.000 Kč
Narozen v Petrohradu, studoval na tamní umělecké Akademii, poté střídavě na uměleckých školách v Düsseldorfu, Mnichově a opět v Petrohradu. V roce 1988 se trvale usadil v Mnichově. Vytvářel krajinné pohledy, zvířecí motivy a portréty. Časté skupinové i samostatné výstavy.