Horký František (1879 - 1936) Horská krajina,
Začátek aukce: 02.12.2019 00:10:00
Plánovaný konec aukce: 15.12.2019 20:25:00

Vyvolávací cena: 5.000 Kč
Aktuální cena: 5.000 Kč
Minimální příhoz na: 5.000 Kč
Poštovné a balné není zahrnuto v ceně

Historie aukce
Dražitel Příhoz Datum a čas
Na toto umělecké dílo nebyl odeslán žádný příhoz.
Evidenční číslo: EC-4459
olej, lepenka
35 x 50 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: Horký
Aktuální cena: 5.000 Kč
Neplatná výše Vašeho příhozu. min. částka 5.000 Kč
Podmínky internetové aukce
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 5.000 Kč
Malíř a grafik, studium na pražské akademii (1899-1905) u prof. Ženíška. Studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska. Jeho tématem jsou převážně krajiny. Dále pod vlivem svého učitele H. Schwaigera byl autorem ilustrací k pohádkám .