Pitrmann Alois (1911 - 1986) Portrét,
Začátek aukce: 02.12.2019 00:02:00
Plánovaný konec aukce: 15.12.2019 20:00:00

Vyvolávací cena: 9.000 Kč
Aktuální cena: 9.000 Kč
Minimální příhoz na: 9.000 Kč
Poštovné a balné není zahrnuto v ceně

Historie aukce
Dražitel Příhoz Datum a čas
Na toto umělecké dílo nebyl odeslán žádný příhoz.
Evidenční číslo: EC-263
olej, plátno
87,5 x 74,5 cm
Značeno:
značeno vlevo dole: Pitermann
Aktuální cena: 9.000 Kč
Neplatná výše Vašeho příhozu. min. částka 9.000 Kč
Podmínky internetové aukce
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 9.000 Kč
Malíř, kreslíř, grafik a sochař. Žák pražské AVU (prof. Loukota a Obrovský).