Popelka Josef ( - ) Letní krajina,
Začátek aukce: 01.12.2019 23:58:00
Plánovaný konec aukce: 15.12.2019 20:20:00

Vyvolávací cena: 3.000 Kč
Aktuální cena: 3.000 Kč
Minimální příhoz na: 3.000 Kč
Poštovné a balné není zahrnuto v ceně

Historie aukce
Dražitel Příhoz Datum a čas
Na toto umělecké dílo nebyl odeslán žádný příhoz.
Evidenční číslo: EC-4330
olej, lepenka
38 x 48 cm
Značeno:
značeno vlevo dole: Popelka Jos.
Aktuální cena: 3.000 Kč
Neplatná výše Vašeho příhozu. min. částka 3.000 Kč
Podmínky internetové aukce
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 3.000 Kč