Hahn ( - ) Krajina,
Začátek aukce: 01.12.2019 23:56:00
Plánovaný konec aukce: 15.12.2019 20:00:00

Vyvolávací cena: 8.000 Kč
Aktuální cena: 8.000 Kč
Minimální příhoz na: 8.000 Kč
Poštovné a balné není zahrnuto v ceně

Historie aukce
Dražitel Příhoz Datum a čas
Na toto umělecké dílo nebyl odeslán žádný příhoz.
Evidenční číslo: EC-4823
olej, překližka
34 x 54 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: Hahn
na rubu: Hahn/Brno
Aktuální cena: 8.000 Kč
Neplatná výše Vašeho příhozu. min. částka 8.000 Kč
Podmínky internetové aukce
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 8.000 Kč