Neznámý autor 19. století ( - ) Dáma s perlovým náhrdelníkem,
Začátek aukce: 01.12.2019 23:47:00
Plánovaný konec aukce: 15.12.2019 20:05:00

Vyvolávací cena: 25.000 Kč
Aktuální cena: 25.000 Kč
Minimální příhoz na: 25.000 Kč
Poštovné a balné není zahrnuto v ceně

Historie aukce
Dražitel Příhoz Datum a čas
Na toto umělecké dílo nebyl odeslán žádný příhoz.
Evidenční číslo: EC-8397
olej, plátno
39,5 x 31,5 cm
Aktuální cena: 25.000 Kč
Neplatná výše Vašeho příhozu. min. částka 25.000 Kč
Podmínky internetové aukce
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 25.000 Kč