Neznámý autor 2. pol.18.století ( - ) Snímání z kříže,
Začátek aukce: 01.12.2019 23:46:00
Plánovaný konec aukce: 15.12.2019 20:10:00

Vyvolávací cena: 22.000 Kč
Aktuální cena: 22.000 Kč
Minimální příhoz na: 22.000 Kč
Poštovné a balné není zahrnuto v ceně

Historie aukce
Dražitel Příhoz Datum a čas
Na toto umělecké dílo nebyl odeslán žádný příhoz.
Evidenční číslo: EC-8396
olej, plátno
65 x 48,5 cm
Aktuální cena: 22.000 Kč
Neplatná výše Vašeho příhozu. min. částka 22.000 Kč
Podmínky internetové aukce
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 22.000 Kč