autor Neurčený ( - ) Vodní plocha,
Začátek aukce: 01.12.2019 23:42:00
Plánovaný konec aukce: 15.12.2019 20:15:00

Vyvolávací cena: 10.000 Kč
Aktuální cena: 10.000 Kč
Minimální příhoz na: 10.000 Kč
Poštovné a balné není zahrnuto v ceně

Historie aukce
Dražitel Příhoz Datum a čas
Na toto umělecké dílo nebyl odeslán žádný příhoz.
Evidenční číslo: EC-8545
olej, lepenka
72 x 58,5 cm
Značeno:
značeno vpravo dole azbukou?
Aktuální cena: 10.000 Kč
Neplatná výše Vašeho příhozu. min. částka 10.000 Kč
Podmínky internetové aukce
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 10.000 Kč