Antiga Monner Agusti (1874 - 1942) V přístavu,
Pořadové číslo: 4
akvarel, karton
33,5 x 44,5 cm
Značeno:
značeno vlevo dole: A. Antiga
Vyvolávací cena: 1.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 1.000 Kč
Španělský malíř, studium na barcelonské škole výtvarných umění, kde již za studia získal několik ocenění. Maloval především mořskou krajinu, lodě, přístavy.