Český malíř 1. poloviny 20.století ( - ) Pohled na sv. Vít a Šternberský palác,
Pořadové číslo: 25
olej, karton
29,5 x 39 cm
Vyvolávací cena: 3.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 3.000 Kč