Brunovský Albín (1935 - 1997) Domace príbehy, 1994
Pořadové číslo: 21
litografie, papír
37 x 32 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: Brunovský 1994
vlevo dole: Domace príbehy, 53/80
Vyvolávací cena: 16.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 16.000 Kč
Slovenský malíř, grafik a ilustrátor. Studium na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě u prof. Hložníka. V letech 1970-90 byl profesorem na VŠVU v Bratislavě. Brunovský patří k nejvýznamnějším slovenským umělcům.