Brunovský Albín (1935 - 1997) Noční ludia I, 1996
Pořadové číslo: 20
litografie, papír
40 x 30 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: Brunovský 1996
vlevo dole: 27/120, Noční Ludia I /Orion/
Vyvolávací cena: 16.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 16.000 Kč
Slovenský malíř, grafik a ilustrátor. Studium na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě u prof. Hložníka. V letech 1970-90 byl profesorem na VŠVU v Bratislavě. Brunovský patří k nejvýznamnějším slovenským umělcům.