Besta Pavel (1958 - ) Oči domu, 2002
Pořadové číslo: 13
akryl, plátno
48 x 36 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: Besta 02
na rubu: Oči domu
Vyvolávací cena: 18.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 18.000 Kč
Studium na AVU u prof. Smetany a Pospíšila. Ve svých dílech zachycuje prolínání živé přírody s neživým světem lidských obydlí. Jeho práce byly prezentovány na celé řadě mezinárodních výstav.