Zikmund František (1893 - 1955) Vánočka a pomeranč v papíru, 1942
Pořadové číslo: 216
olej, plátno
25 x 50 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: F. Zikmund 42
na rubu autorský štítek
Vyvolávací cena: 25.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 25.000 Kč
Studium na UMPRUM v Praze u prof. Maška, poté na pražské AVU ve speciálce u prof. Pirnera. Studijní cesty po Itálii a Dalmácii. Vystavuje r. 1934, 1936 a 1943 v Topičově saloně. Jeho tématem jsou především kytice, zátiší, krajiny, figurální náměty, ale i portréty.