Haise Václav (1903 - 1990) Kytice, (60.léta)
Pořadové číslo: 53
olej, plátno
80 x 60 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: V.Haise
Vyvolávací cena: 15.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 15.000 Kč
Studoval na Pražské akademii výtvarného umění u prof. Švabinského. Většinu své tvorby se věnoval krajinomalbě.