Čermáková Alena (1926 - 2009) Zátiší s ovocem / na rubu Rozkvetlé jabloně,
Pořadové číslo: 25
olej, lepenka
37 x 52,5 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: Alena Čermáková
Vyvolávací cena: 3.500 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 3.500 Kč
Studium na Akademii v.u. v Praze v ateliéru u prof. Obrovského a Mináře. Zabývá se figurální tvorbou, maluje krajinu, později zátiší, převážně květinová. Časté samostatné i kolektivní výstavy.