Aukční a komisní prodej, nákup za hotové, expertizy, poradenství, budování sbírek
english
česky

galerie Pictura

galerie pictura
Beran Bruno (1888 - 1979) Pastvina v horách,
Pořadové číslo: 12
Technika a rozměr:
olej, plátno
60,5 x 75,5 cm
Značeno:
značeno vlevo dole: B.Beran
Vyvolávací cena: 14.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 14.000 Kč
Potvrzuji svůj zájem účastnit se dražby v zastoupení formou podání limitu pro výše uvedené dílo.
Zadejte Vaše telefonní číslo
Na tomto čísle Vás budou naši operátoři během aukce kontaktovat.
Potvrzuji svůj zájem účastnit se dražby v zastoupení pomocí telefonického spojení pro výše uvedené dílo. V případě, že se nepodaří navázat telefonické spojení se zmocnitelem (dražba po telefonu), souhlasí zmocnitel s tím, že bude dílo pro něho vydraženo za vyvolávací cenu pokud nebude jiný zájemce.
Informace o autorovi:
Český malíř německého původu, narodil se v Brně. Studoval ve Vídni (Uměleckoprůmyslová škola a poté Akademie umění. Vystavoval na legendární výstavě soudobé kultury v Brně (1928) – (vystavil 2 zátiší, portrét a obraz Dáma s psíkem). Přestože neustále střídal místa kde žil (Španělsko, Francie, Vídeň, Mnichov, Paříž, Itálie) byl velmi ceněným a uznávaným malířem i u nás. Vystavoval v Brně, Liberci, stejně tak i v zahraničí. Byl vystaven i publikován rovněž na výstavě Mladí lvi v kleci (Liberec, 2013) a ve stejnojmenné knize je mu věnován medailon (str. 297) a tři reprodukce jeho děl (str. 61 a 297) Byl členem spolku Scholle.
Tento web používá pouze Nutné cookies, aby byla webová stránka použitelná tak, že umožní základní funkce jako navigace stránky a přístup k zabezpečeným sekcím webové stránky.
Webová stránka nemůže správně fungovat bez těchto cookies. Další informace