Aukční a komisní prodej, nákup za hotové, expertizy, poradenství, budování sbírek
english
česky

galerie Pictura

galerie pictura
Boška Jindřich (1931 - 2017) Mandala 17. stol.,
Pořadové číslo: 23
Technika a rozměr:
linoryt, papír
49,5 x 39,5 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: Boška Ji.
vlevo dole: Aut. tisk
uprostřed: Mandala 17. stol.
Vyvolávací cena: 5.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 5.000 Kč
Potvrzuji svůj zájem účastnit se dražby v zastoupení formou podání limitu pro výše uvedené dílo.
Zadejte Vaše telefonní číslo
Na tomto čísle Vás budou naši operátoři během aukce kontaktovat.
Potvrzuji svůj zájem účastnit se dražby v zastoupení pomocí telefonického spojení pro výše uvedené dílo. V případě, že se nepodaří navázat telefonické spojení se zmocnitelem (dražba po telefonu), souhlasí zmocnitel s tím, že bude dílo pro něho vydraženo za vyvolávací cenu pokud nebude jiný zájemce.
Informace o autorovi:
Malíř, grafik, jevištní a reklamní výtvarník. Studoval soukromě nejprve u svého otce a poté u F. Grosse, V. Boukala a Th. Bechníka. Pracoval jako písmomalíř pro místní komunální služby v Jihlavě, po roce 1963 jako propagační výtvarník v Modetě a v letech 1970-1991 jako jevištní výtvarník Horáckého divadla. Vystavoval od šedesátých let v Rakousku, Itálii či v nizozemském Utrechtu. V letech 1972 – 1986 obsazoval Premi International de Dibuix Joan Miró ve španělských městech Barceloně a Madridu. V rámci Minisalonu vystavoval v letech 1994 v New Yorku, v belgickém Bruselu a v Japonsku.
Tento web používá pouze Nutné cookies, aby byla webová stránka použitelná tak, že umožní základní funkce jako navigace stránky a přístup k zabezpečeným sekcím webové stránky.
Webová stránka nemůže správně fungovat bez těchto cookies. Další informace