Aukční a komisní prodej, nákup za hotové, expertizy, poradenství, budování sbírek
english
česky

galerie Pictura

galerie pictura
Bauchant André (1873 - 1958) Kytice,
Pořadové číslo: 11
Technika a rozměr:
kombinovaná technika, papír
52 x 37,5 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: A.Bauchant
Vyvolávací cena: 4.500 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 4.500 Kč
Potvrzuji svůj zájem účastnit se dražby v zastoupení formou podání limitu pro výše uvedené dílo.
Zadejte Vaše telefonní číslo
Na tomto čísle Vás budou naši operátoři během aukce kontaktovat.
Potvrzuji svůj zájem účastnit se dražby v zastoupení pomocí telefonického spojení pro výše uvedené dílo. V případě, že se nepodaří navázat telefonické spojení se zmocnitelem (dražba po telefonu), souhlasí zmocnitel s tím, že bude dílo pro něho vydraženo za vyvolávací cenu pokud nebude jiný zájemce.
Informace o autorovi:
Francouzský „naivní“ malíř, Je znám především jako malíř květin a krajinných kompozic s postavami, které byly často inspirovány mytologií a klasickou historií . V roce 1937 byly jeho obrazy zařazeny na putovní výstavu Maîtres Populaires de la Réalité Paříž - Curych - Londýn. V letech 1938–1939 byla verze téže výstavy prezentována v osmi amerických muzeích, počínaje Muzeem moderního umění v New Yorku. V roce 1949 byla v pařížské galerii Charpentier uspořádána retrospektivní výstava 215 jeho děl. Jeho obrazy bývají často nabízeny zejména na trhu ve Francii.
Tento web používá pouze Nutné cookies, aby byla webová stránka použitelná tak, že umožní základní funkce jako navigace stránky a přístup k zabezpečeným sekcím webové stránky.
Webová stránka nemůže správně fungovat bez těchto cookies. Další informace