Fischhof Georg (1859 - 1914) Lesní partie, 1894
Pořadové číslo: 29
olej, plátno
48 x 31 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: G.Fischhof 94
Vyvolávací cena: 4.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 4.000 Kč
Rakousko-uherský malíř, zpočátku studoval architekturu, později se věnoval malbě a studoval na Vídeňské uměleckoprůmyslové škole a v Mnichově. Častými tématy jsou pohledy na pobřeží, přístavy a lesní partie.