Bibus Felix (1899 - 1971) Pohled na Kamýk a Házmburg, 1943
Pořadové číslo: 5
olej, překližka
70 x 90 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: F.Bibus 43
na rubu nedokončená Krajina se stromem
Vyvolávací cena: 18.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 18.000 Kč
Německy hovořící český malíř, Studoval na Akademii v.u. v Drážďanech (1919-23) a na Akademii v Praze (1923-24). Byl členem sdružení Scholle, s nímž vystavoval v letech 1926, 1927, 1931 a 1937 v brněnském Domě umělců, samostatnou výstavu měl v roce 1932 v Litoměřicích. Jeho díla jsou součástí veřejných i soukromých sbírek.