Červinka - Targus Zdeněk (1928 - ) Krajina vyvenčovací,
Pořadové číslo: 15
olej, překližka
32,5 x 50 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: Červinka
na rubu nápis: Krajina vyvenčovací
Vyvolávací cena: 20.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 20.000 Kč
Malíř, kreslíř a grafik. Známý též pod pseudonymem Targus. Tématem jeho děl jsou především snové krajiny, jazzoví hudebníci, postavy commedie dell´arte a další. Studium na SUPŠ školu v Uherském Hradišti. Více než 250 samostatných výstav u nás i v zahraničí. Je zastoupen v řadě soukromých sbírek.