Šebek Jan (1890 - 1966) Na chodské pouti,
Pořadové číslo: 211
olej, plátno
50 x 70 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: J.Šebek
Vyvolávací cena: 7.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 7.000 Kč
Malíř a ilustrátor. Studium na pražské Akademii výtvarného umění u prof. Švabinského. Od r. 1926 spolupracoval s Alfonsem Muchou. V jeho tvorbě převažují figurální obrazy, krajiny a zátiší, zaměřil se zejména na náměty z Chodska.