Dorn Alfréd (1892 - 1975) Siesta,
Pořadové číslo: 26
olej, plátno
61,5 x 51,5 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: Dorn.
Vyvolávací cena: 100.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 100.000 Kč
Německý malíř, sklář a pedagog, narozen v Čechách. Studium na uměleckoprůmyslové škole v Mnichově a umělecké akademii ve Vídni. Od roku 1934 ředitel Uměleckoprůmyslové škole v Kamenickém Šenově, od roku 1937 ředitelem sklářské školy v Novém Boru.