Courbet - okruh Gustave (1819 - 1877) Březový háj,
Pořadové číslo: 32
olej, plátno
79 x 108 cm
Vyvolávací cena: 55.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 55.000 Kč
Francouzský malíř, vůdčí postava francouzského realismu 19. století. Ze studií práv v Paříži odešel a začal se věnovat malířství. Již v roce 1849 slavil velký úspěch na Pařížském Salonu, kde doslal zlatou medaili. Ve svém díle se inspiroval starými holandskými mistry.