Stukbauer Luděk (1954 - ) Události,
Pořadové číslo: 258
olej, plátno
55 x 50 cm
Značeno:
značeno dole uprostřed: Stukbauer
Vyvolávací cena: 12.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 12.000 Kč
Studoval na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích a na Pedagogické fakultě UK v Praze. Od r. 1992 se věnuje pouze malířství. V jeho dílech se objevují lidé, příroda, hudebníci, města… Často vystavoval samostatně i kolektivně v tuzemsku i zahraničí.