Abramjan Tigran (1956 - ) Okno, 1986
Pořadové číslo: 4
olej, plátno
99 x 79 cm
Značeno:
značeno vlevo dole: Tigran
na rubu: Tigran 1986, štítek ČFVU
Vyvolávací cena: 12.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 12.000 Kč
Malíř a grafik, narozen v Arménii. Studoval na Akademii výtvarných umění v Jerevanu a poté na Akademii výtvarných umění v Praze. Působil ve Skandinávii (hlavně ve Švédsku), v současné době žije a pracuje v Praze. Věnuje především malbě a grafice. Více než 70 výstav v Německu, Francii, Polsku, České republice, Španělsku, Itálii, Egyptě, Malajsii atd. Jeho dílo je součástí veřejných i soukromých sbírek.