Ježek Stanislav (1904 - 2001) Balkán, 1931
Pořadové číslo: 97
olej, plátno
60 x 80 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: Stanislav Ježek 1931
Vyvolávací cena: 12.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 12.000 Kč
Absolvent pražské Akademie (prof. Nechleba), vystavoval s S.V.U. Mánes (od r. 1936), poprvé vystavoval r. 1928 v Brně Výstava kultury. První samostatná výstava Topičův salon 1940. Člen Skupiny 58.