Cicvárek Miloslav (1927 - 2007) Krajina,
Pořadové číslo: 29
tuš, akvarel, papír
34 x 73 cm
Značeno:
značeno vlevo dole: Cicvárek
Vyvolávací cena: 6.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 6.000 Kč
Malíř a grafik a restaurátor. Zabýval se převážně figurální malbou a krajinomalbou, věnoval se grafice.