Daněk Zdeněk (1977 - ) Město - obraz malovaný levou rukou, 2020
Pořadové číslo: 34
olej, překližka
25 x 56,5 cm
Značeno:
značeno na rubu: Z. Daněk 2020
Vyvolávací cena: 17.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 17.000 Kč
Studoval malbu v ateliéru prof. Nešlehy na VŠUP, dále na AVU v atelieru u prof. Berana. Často samostatně i kolektivně vystavuje.