v poaukčním prodeji
v poaukčním prodeji

umělecká díla v poaukčním prodeji
Cyklistky
Autor: Ludvík Kuba (1863 - 1956)
Název díla: Cyklistky, 1900
Technika a rozměr: akvarel, tužka, papír, s.p. 45 x 29 cm
Značeno: značeno vpravo dole: LKuba 1900

Evidenční č.: EC-7868
Cena: 73.200 Kč (2.614 €)

Argonauté
Autor: Martin Mainer (1959)
Název díla: Argonauté, 1989
Technika a rozměr: tempera, papír, 70 x 100 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Mainer 89

Evidenční č.: EC-7863
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

Žena s dítětem na louce
Autor: Karel Boháček (1886 - 1928)
Název díla: Žena s dítětem na louce, 1908
Technika a rozměr: olej, karton, 19 x 24 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Boháček 08

Evidenční č.: EC-7860
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Bez názvu
Autor: Josef Váchal (1884 - 1969)
Název díla: Bez názvu, 1946
Technika a rozměr: dřevořez, papír, 34 x 27 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J.Váchal 46
vlevo dole...

Evidenční č.: EC-7848
Cena: 9.760 Kč (349 €)

Periferie
Autor: Vladimír Fuka (1926 - 1977)
Název díla: Periferie, 1946
Technika a rozměr: olej, lepenka, 35 x 49 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Fuka 46
Evidenční č.: EC-7846
Cena: 23.180 Kč (828 €)

Lyrické konstrukce
Autor: Václav Tikal (1906 - 1965)
Název díla: Lyrické konstrukce, 1959
Technika a rozměr: olej, tempera, plátno, 17,5 x 17 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Tikal 59
Popis: Současný majitel získal dílo z rodiny autora.
Evidenční č.: EC-7845
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Vltava
Autor: Olbram Zoubek (1926 - 2017)
Název díla: Vltava, (1983)
Technika a rozměr: cín, zlato, průměr 36,5 cm
Značeno: značeno na rubu: O.Zoubek
Evidenční č.: EC-7832
Cena: 115.900 Kč (4.139 €)

Odpočívající
Autor: Herta Prymusová-Stachová (1913 - 1995)
Název díla: Odpočívající, 1941
Technika a rozměr: olej, plátno, 100 x 69 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Prymusová 41.

Evidenční č.: EC-7829
Cena: 41.480 Kč (1.481 €)

Žena s růží
Autor: Ladislav Placatka (1923 - 1996)
Název díla: Žena s růží
Technika a rozměr: olej, sololit, 35 x 15 cm
Značeno: značeno vlevo nahoře: Placatka

Evidenční č.: EC-7825
Cena: 7.320 Kč (261 €)

Přístav Cassis ve Francii
Autor: Valentin Držkovic (1888 - 1969)
Název díla: Přístav Cassis ve Francii, 1929
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 28 x 35,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V. Držkovic Cassis 29

Evidenční č.: EC-7824
Cena: 21.960 Kč (784 €)

Pařížské střechy
Autor: František Tichý (1896 - 1961)
Název díla: Pařížské střechy, 1942
Technika a rozměr: lept, papír, 14 x 27,5 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: Tichý 42
Evidenční č.: EC-7819
Cena: 9.760 Kč (349 €)

Z cyklu Varianty
Autor: Leonid Ochrymčuk (1929 - 2005)
Název díla: Z cyklu Varianty, 2003
Technika a rozměr: akryl, plátno, 80 x 60 cm

Evidenční č.: EC-7816
Cena: 18.300 Kč (654 €)

Z cyklu Obrazy
Název díla: Z cyklu Obrazy, 2000
Technika a rozměr: akryl, plátno, 60 x 80 cm

Evidenční č.: EC-7815
Cena: 18.300 Kč (654 €)

Vnitřek lesa
Autor: Josef Jambor (1887 - 1964)
Název díla: Vnitřek lesa, 1929
Technika a rozměr: olej, karton, s.v.: 41 x 49 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Jambor 1929

Evidenční č.: EC-7809
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

Zrcadlící se řeka
Autor: Josef Holub (1870 - 1957)
Název díla: Zrcadlící se řeka, 1907
Technika a rozměr: olej, lepenka, 38 x 26
Značeno: značeno vpravo dole: Holub 26.VI.07
Evidenční č.: EC-7808
Cena: 73.200 Kč (2.614 €)

Nevěsta
Autor: Ivana Štenclová (1980)
Název díla: Nevěsta, 2017
Technika a rozměr: akryl, překližka, 120 x 85 cm
Značeno: značeno vpravo dole značkou IŠ 17
Evidenční č.: EC-7800
Cena: 67.100 Kč (2.396 €)

Předjaří
Autor: Gustav Macoun (1892 - 1934)
Název díla: Předjaří, (kolem roku 1918)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 39 x 49,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: G. Macoun
Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
Evidenční č.: EC-7799
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Zátiší -MB (Malé bolesti)
Autor: Václav Stratil (1950)
Název díla: Zátiší -MB (Malé bolesti), 1978
Technika a rozměr: olej, asambláž, lepenka, 52 x 120 cm
Značeno: značeno vpravo dole Haba 78
Evidenční č.: EC-7795
Cena: 85.400 Kč (3.050 €)

Pastýř
Autor: Vladimír Janoušek (1922 - 1986)
Název díla: Pastýř, (50. léta)
Technika a rozměr: bronz, v. 49 cm

Evidenční č.: EC-7794
Cena: 73.200 Kč (2.614 €)

Dívka v kroji
Autor: Joža Uprka (1861 - 1940)
Název díla: Dívka v kroji, (30. léta)
Technika a rozměr: olej, mal. lepenka, 70 x 39,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole JU
Evidenční č.: EC-7792
Cena: 91.500 Kč (3.268 €)

Jezero v horách
Autor: Alois Bubák (1824 - 1870)
Název díla: Jezero v horách, 1870
Technika a rozměr: olej, plátno, 49 x 63,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: ABubák-1870.
Evidenční č.: EC-7790
Cena: 463.600 Kč (16.557 €)

Zátiší s cibulí
Autor: Karel Holan (1893 - 1953)
Název díla: Zátiší s cibulí, 1940
Technika a rozměr: olej, plátno, 49,5 x 72,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K.Holan 40
Evidenční č.: EC-7786
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

Vrby u potoka
Název díla: Vrby u potoka, 1949
Technika a rozměr: olej, plátno, 65 x 81,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K.Holan 49
na rubu ští...
Popis: Vystaveno:
Evidenční č.: EC-7785
Cena: 48.800 Kč (1.743 €)

Na staré téma
Autor: Bohumil Matějíček (1925 - 1998)
Název díla: Na staré téma
Technika a rozměr: akryl, plátno, 110 x 80 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Matějíček 88
na rubu: B...

Evidenční č.: EC-7778
Cena: 32.940 Kč (1.176 €)

Z Kladna
Autor: Jaroslav Paur (1918 - 1987)
Název díla: Z Kladna, 1950
Technika a rozměr: olej, plátno, 65 x 92 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J Paur 50
na rubu auto...

Evidenční č.: EC-7777
Cena: 30.500 Kč (1.089 €)

Makrokosmos
Název díla: Makrokosmos, 1971
Technika a rozměr: olej, plátno, 72 x 95 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J.Paur 71
na rubu: J.P...

Evidenční č.: EC-7776
Cena: 201.300 Kč (7.189 €)

Poloakt
Autor: Karel Šlenger (1903 - 1981)
Název díla: Poloakt, 1956
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 65 x 38,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Šlengr 1956
na rubu št...

Evidenční č.: EC-7771
Cena: 46.360 Kč (1.656 €)

Tatry v zimě
Autor: František Líbal (1896 - 1974)
Název díla: Tatry v zimě , 1926
Technika a rozměr: olej, plátno, 74 x 93 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Franta Líbal 1926
Evidenční č.: EC-7768
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Zimní krajina
Autor: František Horký (1879 - 1936)
Název díla: Zimní krajina, (30. léta)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 29 x 40 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Fr. Horký
Evidenční č.: EC-7767
Cena: 7.320 Kč (261 €)

Noční ulice
Autor: Hugo Fisher
Název díla: Noční ulice
Technika a rozměr: akvarel, kvaš, papír, 35,5 x 25 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Hugo Fisher

Evidenční č.: EC-7766
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Karlštejn
Autor: Bedřich Havránek (1821 - 1899)
Název díla: Karlštejn
Technika a rozměr: olej, lepenka, 25 x 35 cm
Značeno: značeno vpravo dole značkou
Popis: Raná práce ještě pod vlivem Antonína Mánesa.
...
Evidenční č.: EC-7758
Cena: 42.700 Kč (1.525 €)

Ve žních na Šumavě
Autor: Josef Bino (1881 - 1947)
Název díla: Ve žních na Šumavě
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 49,5 69 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J.Bino
na rubu autors...

Evidenční č.: EC-7754
Cena: 9.760 Kč (349 €)

Velká kytice
Autor: Max Švabinský (1873 - 1962)
Název díla: Velká kytice, 1954
Technika a rozměr: litografie, papír, 39 x 30 cm
Značeno: značeno vpravo dole: M Švabinský
vlevo dole...

Evidenční č.: EC-7746
Cena: 6.100 Kč (218 €)

Strašidla
Autor: Cyril Bouda (1901 - 1984)
Název díla: Strašidla
Technika a rozměr: litografie, papír, 31,5 x 25 cm
Značeno: značeno vpravo dole: C.Bouda

Evidenční č.: EC-7745
Cena: 3.050 Kč (109 €)

Šumavský podzim
Autor: Bohuš Čížek (1913 - 1989)
Název díla: Šumavský podzim
Technika a rozměr: olej, plátno, 60 x 90 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Čížek B.

Evidenční č.: EC-7738
Cena: 10.980 Kč (392 €)

Harlekýn a Kolombína
Autor: Eva Švankmajerová (1940 - 2005)
Název díla: Harlekýn a Kolombína
Technika a rozměr: glazovaná keramika, 2 ks, v. 23,5 cm a v. 22 cm
Značeno: značeno na spodu značkou

Evidenční č.: EC-7727
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Moře
Autor: Dimitrij Kadrnožka (1923)
Název díla: Moře, 1996
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, s.p.: 71,5 x 53,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Kadrnožka 96.18.VIII.

Evidenční č.: EC-7721
Cena: 4.880 Kč (174 €)

Cesta
Autor: František Jakub (1875 - 1940)
Název díla: Cesta, (30. léta)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 49,5 x 35 cm
Značeno: značeno vpravo dole: F. Jakub
Evidenční č.: EC-7719
Cena: 4.880 Kč (174 €)

Hradčany z nábřeží
Autor: František Tavík Šimon (1877 - 1942)
Název díla: Hradčany z nábřeží, (1917)
Technika a rozměr: lept, papír, 27 x 29 cm
Značeno: značeno vpravo dole: T.F. Šimon
Publikováno...

Evidenční č.: EC-7718
Cena: 4.880 Kč (174 €)

Abstraktní kompozice
Autor: Jaroslav Veris Zamazal (1900 - 1983)
Název díla: Abstraktní kompozice
Technika a rozměr: modrá tuš, karton, 47 x 31 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: Veris

Evidenční č.: EC-7710
Cena: 5.730 Kč (205 €)

Zapadlý chumel (z cyklu Rozmary)
Autor: František Viktor Mokrý (1892 - 1975)
Název díla: Zapadlý chumel (z cyklu Rozmary)
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, 17,5 x 27,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole. F.V.Mokrý
na rubu štít...

Evidenční č.: EC-7709
Cena: 9.150 Kč (327 €)

Brügges
Autor: František X. Procházka (1887 - 1950)
Název díla: Brügges, 1913
Technika a rozměr: akvarel, karton, 33 x 33 cm
Evidenční č.: EC-7705
Cena: 6.100 Kč (218 €)

Krajina s rybníkem
Autor: Josef Kilian (1918 - 1999)
Název díla: Krajina s rybníkem, 1975
Technika a rozměr: olej, plátno, 30 x 80 cm
Značeno: značeno Kilian 75

Evidenční č.: EC-7701
Cena: 10.980 Kč (392 €)

Zátiší s knihami
Autor: František Zdeněk Eberl (1888 - 1962)
Název díla: Zátiší s knihami, 1923
Technika a rozměr: olej, plátno, 46 x 55 cm
Značeno: značeno vlevo dole: F Z.Eberl 23.
Na rubu v...
Evidenční č.: EC-7460
Cena: 183.000 Kč (6.536 €)

Strom a dům u vody
Autor: Oldřich Smutný (1925 - 2013)
Název díla: Strom a dům u vody, 2006-2009
Technika a rozměr: akryl, sololit, 45 x 49 cm
Popis: Dílo získáno z pozůstalosti autora.
Evidenční č.: EC-7429
Cena: 42.700 Kč (1.525 €)

Mojžíš
Autor: Alén Diviš (1900 - 1956)
Název díla: Mojžíš
Technika a rozměr: uhel, pastel, papír, s.p. 60 x 44 cm
Popis: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.
Evidenční č.: EC-7237
Cena: 115.900 Kč (4.139 €)

Biblické město
Název díla: Biblické město
Technika a rozměr: uhel, papír, s.p. 56 x 48 cm

Evidenční č.: EC-7048
Cena: 146.400 Kč (5.229 €)

Ležící akt
Název díla: Ležící akt
Technika a rozměr: olej, lepenka, 61 x 96,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: JVeris Paris

Evidenční č.: EC-6565
Cena: 67.100 Kč (2.396 €)

Mořská panna (z cyklu Magda)
Autor: Martin Kuriš (1973)
Název díla: Mořská panna (z cyklu Magda), 1999
Technika a rozměr: olej, plátno, 70 x 140 cm
Značeno: značeno na rubu: M.Kuřiš 1999 Mořská panna
Evidenční č.: EC-6321
Cena: 59.780 Kč (2.135 €)

Dobře umístěná rána položila darebu do sněhu.....(Ze série Dobrodružné prázdniny)
Autor: Vít Soukup (1971 - 2007)
Název díla: Dobře umístěná rána položila darebu do sněhu.....(Ze série Dobrodružné prázdniny), 1996-97

Popis: Dílo získáno z rodiny autora.
Evidenční č.: EC-5903
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

piktogram piktogram
piktogram piktogram