Čepelák Ladislav (1924 - 2000) Veltruský park (soubor 12-ti leptů), 1951
Pořadové číslo: 17
lept, papír
18 x 28 cm
Značeno:
každý list signováno vpravo dole tužkou: L. Čepelák

pro autora vytiskl Mirro Pegrassi v Praze 1951 v počtu 25-ti výtisků, tento výtisk má číslo 2
Vyvolávací cena: 10.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 10.000 Kč