Fanta Jaroslav (1919 - ) Hotel des Patriarches (Montparnasse),
Pořadové číslo: 26
olej, lepenka
31,5 x 21 cm
Značeno:
značeno vlevo dole: Fanta
na rubu autorský štítek
Vyvolávací cena: 6.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 6.000 Kč
Absolvent Figurální malířské školy v Praze. Podnikl řadu studijních cest po Itálii, Rakousku a Francii. Silným motivem pro něj byla i architektura Prahy a její zákoutí, maloval Tatry, Krkonoše, Šumavu nebo Vysočinu.