Bidlo František (1895 - 1945) Anekdota,
Pořadové číslo: 4
tuš, akvarel, karton
44 x 30 cm
Značeno:
dole uprostřed: Tatí, proč kácejí ten les? - Ale budou dělat park!
na rubu: Bidlo a studie postavy
Vyvolávací cena: 2.500 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 2.500 Kč