Příhoda Václav (1888 - 1941) Kupari,
Pořadové číslo: 138
olej, plátno
40 x 46 cm
Značeno:
značeno vlevo dole: V.Příhoda Kupari
Vyvolávací cena: 6.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 6.000 Kč
Studoval u prof. Bukovace a Hynaise, vystavoval s J.U.V. Praha od r. 1924. Pracoval v Egyptě, Jugoslávii a Podkarpatské Rusi.