Glaserová Ingrid (1955 - ) Tanec života, 1990
Pořadové číslo: 29
olej, plátno
190 x 170 cm
Značeno:
značeno na rubu: Ingrid Glaserová 1990
Vystaveno: 1992, Los Angeles Galerie Barracat galery
Vyvolávací cena: 120.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 120.000 Kč
Grafička, malířka a sklářská výtvarnice. Vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a pokračovala v dalším studiu v Amsterodamu na Rietveld Accademy. Po studiích odjela do USA a tam žila a pracovala tři roky. Měla řadu samostatných výstav v zahraničí i v České republice. Upozornila na sebe již jako výtvarnice v animovaném filmu a nyní se věnuje zejména malbě, figurální grafice, tvorbě designových šperků a vytváří skleněné objekty ve sklárně Ajeto u Nového Boru.