Evropský malíř přelomu 17. a 18. století ( - ) Atlet, (kolem roku 1700)
Pořadové číslo: 24
olej, plátno, rentoilováno
45 x 33,5 cm
Vyvolávací cena: 35.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 35.000 Kč