Evropský autor přelomu 18. a 19. století ( - ) V přístavu,
Pořadové číslo: 23
olej, plátno
49,5 x 64 cm
Značeno:
značeno vlevo nečitelně
na rubu nečitelný nápis
Velmi kvalitní dílo evropského autora, bohužel signaturu nelze identifikovat.
Vyvolávací cena: 70.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 70.000 Kč