v aktuální aukci
v aktuální aukci

POAUKČNÍ PRODEJ = vyvolávací cena + 22%

Pernštejn
Položka č.: 7.
Autor: Jaroslav Panuška (1872 - 1958)
Název díla: Pernštejn, (kolem r. 1910)
Technika a rozměr: kvaš, akvarel, tuš, papír, s.p. 20 x 14,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Panuška
Konzultováno s ...

Vyvolávací cena: 9.000 Kč (321 €)

Podzim
Položka č.: 8.
Autor: Václav Špála (1885 - 1946)
Název díla: Podzim, (1920)
Technika a rozměr: linoryt, papír, 16,5 x 11 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V Špála

Vyvolávací cena: 8.000 Kč (286 €)

Oči
Položka č.: 13.
Autor: Květa Válová (1922 - 1998)
Název díla: Oči
Technika a rozměr: lept, papír, 6 x 8,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K. Válová

Vyvolávací cena: 1.200 Kč (43 €)

Tři figury
Položka č.: 14.
Název díla: Tři figury
Technika a rozměr: lept, papír, 28,5 x 19,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Květ. Válová

Vyvolávací cena: 2.000 Kč (71 €)

Zamyšlená
Položka č.: 16.
Autor: Ota Janeček (1919 - 1996)
Název díla: Zamyšlená, 1984
Technika a rozměr: suchá jehla, papír
, 23 x 15 cm
Značeno: vpravo dole : Ota Janeček 84, vlevo dole 7/55

Vyvolávací cena: 6.000 Kč (214 €)

Judita s hlavou Holofernovou
Položka č.: 18.
Autor: neznámý autor
Název díla: Judita s hlavou Holofernovou
Technika a rozměr: olej, plátno, rentoilováno, 76 x 92,5 cm

Vyvolávací cena: 28.000 Kč (1.000 €)

Ztroskotání
Položka č.: 19.
Autor: Středoevropský malíř 18 st.
Název díla: Ztroskotání
Technika a rozměr: olej, dřevěná deska, 18,5 x 14,5 cm

Vyvolávací cena: 80.000 Kč (2.857 €)

Hrad u jezera
Položka č.: 20.
Autor: James Stark (1794 - 1859)
Název díla: Hrad u jezera
Technika a rozměr: olej, plátno, 61 x 51 cm
Značeno: značeno vlevo dole: J: Stark

Vyvolávací cena: 35.000 Kč (1.250 €)

Piknik u jezera
Položka č.: 21.
Autor: Charles Francois De Lacroix - okruh (1700 - 1782)
Název díla: Piknik u jezera
Technika a rozměr: olej, plátno, rentoilováno, 84,5 x 99,5 cm

Vyvolávací cena: 48.000 Kč (1.714 €)

Dostaveníčko
Položka č.: 22.
Autor: Jacob Isaackszon Ruisdael - okruh (1629 - 1681)
Název díla: Dostaveníčko
Technika a rozměr: olej, plátno, 67,45 x 79,5 cm

Vyvolávací cena: 69.000 Kč (2.464 €)

Horská krajina
Položka č.: 23.
Autor: Alexander Calame - okruh (1810 - 1864)
Název díla: Horská krajina
Technika a rozměr: olej, plátno, rentoilováno, 71 x 92 cm

Vyvolávací cena: 45.000 Kč (1.607 €)

 Dívka při senoseči v Alpách
Položka č.: 24.
Autor: Adolf Schreiter von Schwarzenfeld (1854 - 1923)
Název díla: Dívka při senoseči v Alpách
Technika a rozměr: olej, plátno, 53 x 26,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: A.v.Schwarzenfeld

Vyvolávací cena: 15.000 Kč (536 €)

 Pradlena
Položka č.: 25.
Autor: Vojtěch Bartoněk (1859 - 1908)
Název díla: Pradlena
Technika a rozměr: tuš, karton, s.p.: 27,5 x 17,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V. Bartoněk

Vyvolávací cena: 5.000 Kč (179 €)

Interiér
Položka č.: 26.
Autor: M. Berg
Název díla: Interiér, 1904
Technika a rozměr: olej, plátno, 71 x 85 cm
Značeno: značeno vpravo dole: M. Berg 1904
Vyvolávací cena: 30.000 Kč (1.071 €)

Prodavači melounů
Položka č.: 29.
Autor: Emanuel Salomon Mirohorský z Friedbergu (1829 - 1908)
Název díla: Prodavači melounů, 1891
Technika a rozměr: olej, plátno, 61,5 x 63,5
Značeno: značeno vlevo dole: Friedberg 1891

Ranní toileta
Položka č.: 31.
Autor: Oskar Heller (1870 - 1938)
Název díla: Ranní toileta, (kolem r. 1900)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 57 x 40 cm
Značeno: značeno vpravo nahoře: Osk. Heller.
Vyvolávací cena: 65.000 Kč (2.321 €)

Triumfální vjezd prince Eugena Savojského
Položka č.: 32.
Autor: Josef Navrátil (1798 - 1865)
Název díla: Triumfální vjezd prince Eugena Savojského
Technika a rozměr: kolorovaná kresba, papír, s.p. prům. 32 cm
Značeno: značeno vprav dole: Jos. Nawrátil
Vyvolávací cena: 25.000 Kč (893 €)

Studie k Hloupému Honzovi
Položka č.: 33.
Autor: Mikoláš Aleš (1852 - 1913)
Název díla: Studie k Hloupému Honzovi
Technika a rozměr: tužka, karton, s.p.: 28 x 19,5 cm

Vyvolávací cena: 7.000 Kč (250 €)

Lesní zákoutí s bystřinkou
Položka č.: 34.
Autor: Julius Mařák (1832 - 1899)
Název díla: Lesní zákoutí s bystřinkou
Technika a rozměr: olej, lepenka, 24 x 32 cm
Značeno: značeno vpravo dole: JM
Vyvolávací cena: 150.000 Kč (5.357 €)

Orientální tanec
Položka č.: 35.
Autor: Mariano Baquero (1838 - 1890)
Název díla: Orientální tanec, 1883
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, 91 x 57 cm
Značeno: Značeno vpravo dole: Mariano B. 1883

Dvě dívky
Položka č.: 37.
Autor: Jan Preisler (1872 - 1918)
Název díla: Dvě dívky, ( po r. 1910)
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, s.p.: 24,5 x 23 cm
Vyvolávací cena: 130.000 Kč (4.643 €)

Městské zákoutí
Položka č.: 38.
Autor: Vojtěch Preissig (1873 - 1944)
Název díla: Městské zákoutí
Technika a rozměr: mezzotinta, papír, 23 x 19 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Vojt Preissig

Vyvolávací cena: 14.000 Kč (500 €)

Bylo to v máji
Položka č.: 40.
Autor: František Doubek (1865 - 1945)
Název díla: Bylo to v máji, (90. léta 19. století)
Technika a rozměr: olej, plátno, 65 x 47 cm
Značeno: značeno vpravo dole. F. Doubek Mchn.

Vyvolávací cena: 40.000 Kč (1.429 €)

Rybáři na Cejlonu
Položka č.: 42.
Autor: Otakar Nejedlý (1883 - 1957)
Název díla: Rybáři na Cejlonu, (1909)
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 17,5 x 20,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: 85.000 Kč (3.036 €)

Strom na stráni
Položka č.: 43.
Autor: Václav Jansa (1859 - 1913)
Název díla: Strom na stráni, (kolem roku 1910)
Technika a rozměr: olej, plátno, 152 x 100 cm

Vyvolávací cena: 120.000 Kč (4.286 €)

Akt
Položka č.: 44.
Autor: Otakar Kubín (Coubine) (1883 - 1969)
Název díla: Akt
Technika a rozměr: tuš, papír, s.p.:21 x 25 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Coubine

Sedící akt
Položka č.: 45.
Název díla: Sedící akt
Technika a rozměr: tuš, papír, s.p.: 26,5 x 21 cm

Vyvolávací cena: 4.500 Kč (161 €)

Londýňanka
Položka č.: 46.
Autor: Viktor Stretti (1878 - 1957)
Název díla: Londýňanka, (20.-30. léta)
Technika a rozměr: uhel, pastel, papír, s.p.: 32 x 20 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V.S. London

Západ slunce nad Prahou
Položka č.: 47.
Autor: Ferdinand Engelmüller (1867 - 1924)
Název díla: Západ slunce nad Prahou , 1920
Technika a rozměr: olej, plátno , 102 x 153 cm
Značeno: značeno vpravo dole: F. Engelmüller 1920
Vyvolávací cena: 90.000 Kč (3.214 €)

Děvčátko v kroji
Položka č.: 48.
Autor: Jan Hála (1890 - 1959)
Název díla: Děvčátko v kroji, 1926
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, 54 x 41 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Jan Hála 1926

Vyvolávací cena: 18.000 Kč (643 €)

Muž v balkánském kroji
Položka č.: 49.
Autor: Ludvík Kuba (1863 - 1956)
Název díla: Muž v balkánském kroji, Přelom 19. a 20. století
Technika a rozměr: olej, plátno, podlepeno, 38 x 23 cm
Značeno: značeno vpravo dole. L Kuba
Konzultováno s ...

Motiv z Benátek
Položka č.: 50.
Autor: Gustav Böhm (1885 - 1974)
Název díla: Motiv z Benátek, 1924
Technika a rozměr: olej, dřevěná deska, 40 x 49,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Gustav Böhm 1924
na rub...

Zima
Položka č.: 52.
Autor: Gustav Macoun (1892 - 1934)
Název díla: Zima, ( kolem r. 1925)
Technika a rozměr: olej, plátno, 61,5 x 85 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Gustav Macoun
Konzultov...

Domy v Komiže
Položka č.: 53.
Autor: Vilém Kafka (1887 - 1972)
Název díla: Domy v Komiže, 1936
Technika a rozměr: olej, plátno, 32 x 40 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V.Kafka 36
na rubu náp...

Horská krajina
Položka č.: 54.
Autor: František Pečinka (1869 - 1917)
Název díla: Horská krajina
Technika a rozměr: olej, mal. lepenka, 32,5 x 45 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Pečinka

Podzimní krajina
Položka č.: 55.
Autor: Josef Jambor (1887 - 1964)
Název díla: Podzimní krajina, 1951
Technika a rozměr: olej, karton, s.p.: 13,5 x 20 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Jambor 1951
Konzultován...

Vyvolávací cena: 20.000 Kč (714 €)

Letní den
Položka č.: 56.
Autor: Karel Langer (1878 - 1947)
Název díla: Letní den, (kolem r. 1910)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 30,5 x 35 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K. Langer
Konzultováno...

Vyvolávací cena: 24.000 Kč (857 €)

Koupání
Položka č.: 60.
Autor: František Daněk - Sedláček (1892 - 1974)
Název díla: Koupání, (kolem roku 1915)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 50 x 64 cm
Značeno: značeno vpravo dole : F. D. Sedláček
Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.

Zimní krajina s potokem
Položka č.: 61.
Autor: Alois Kalvoda (1875 - 1934)
Název díla: Zimní krajina s potokem, (kolem roku 1920)
Technika a rozměr: olej, karton na lepence, 50 x 67 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Al.Kalvoda
Popis: Konzultováno s PhDr. M. Zachařem.

Benátky
Položka č.: 62.
Autor: Václav Kozák (1889 - 1969)
Název díla: Benátky, (20. léta)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 44,5 x 34 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V. Kozák
Vyvolávací cena: 10.000 Kč (357 €)

Praha, 2 obrazy
Položka č.: 63.
Autor: Stanislav Ježek (1904 - 2001)
Název díla: Praha, 2 obrazy, 1922
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, s.p.: 37 x 24 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Ježek St. 22

Z údolí Libuňky
Položka č.: 64.
Autor: František Kaván (1866 - 1941)
Název díla: Z údolí Libuňky, (kolem r. 1923)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 39 x 51 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Kaván Z údolí Libuňky
K...

Vyvolávací cena: 49.000 Kč (1.750 €)

V lese
Položka č.: 65.
Autor: Ota Bubeníček (1871 - 1962)
Název díla: V lese, (kolem r. 1915)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 27,5 x 35,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole. O. Bubeníček
Konzultov...

Trh na Staroměstském náměstí
Položka č.: 66.
Autor: Jaromír Stretti - Zamponi (1882 - 1959)
Název díla: Trh na Staroměstském náměstí
Technika a rozměr: akvatinta, papír, 35,5 x 31,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J. Stretti Zamponi

Vysoká jízda
Položka č.: 67.
Autor: Walther Klemm (1883 - 1957)
Název díla: Vysoká jízda
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, 67 x 49 cm
Značeno: značeno vpravo dole VKlemm

Lesní tůň
Položka č.: 71.
Autor: Roman Havelka (1877 - 1950)
Název díla: Lesní tůň, (kolem r. 1912)
Technika a rozměr: olej,lepenka, 26,5 x 40 cm
Značeno: značeno vlevo dole: R.Havelka
Konzultováno ...

Jugoslávie
Položka č.: 72.
Autor: Pavel Maur (1914 - 1989)
Název díla: Jugoslávie, 1948
Technika a rozměr: olej, plátno, 45 x 60 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Maur 48
na rubu štítek...

Les
Položka č.: 73.
Název díla: Les, (kolem r. 1930)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 36 x 44 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Rom. Havelka
Konzultov...

Vyvolávací cena: 22.000 Kč (786 €)

Podzimní den v Příbrami
Položka č.: 74.
Autor: Karel Schadt (1888 - 1955)
Název díla: Podzimní den v Příbrami
Technika a rozměr: olej, mal. lepenka, 50 x 64 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K. Schadt
na rubu potv...

Zátiší s jablky
Položka č.: 76.
Autor: Linka Procházková- Scheithauerová (1884 - 1960)
Název díla: Zátiší s jablky, (kolem r. 1918)
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 32,5 x 41 cm
Značeno: značeno vpravo dole, zbytek signatury: Lin. Pro

piktogram piktogram
piktogram piktogram

Antonín Málek
Vzpomínky
Vzpomínky
Cena: 2.500,-
Miroslav Kučera
Chalupa u rybníka
Chalupa u rybníka
Cena: 2.500,-
Jan Kavan
Náležitosti
Náležitosti
Cena: 5.000,-
Jan Kavan
Terč č. 4
Terč č. 4
Cena: 5.000,-